Ty Squish-a-Boos – Paddington Bear 25cm Soft Toy

12.00

SKU: 560135 Kategori: ,

[vc_row-thb_full_width=”true”-column_padding=”false”-row_padding=”true”][vc_column-parallax=”content-moving-fade”-animation=”animation-left-to-right”]

“Ftoni një mik të ri të këndshëm për të luajtur me këtë lodër prej pelushi Paddington 25 cm nga Ty Squish-a-Boos.

Pjesë e gamës jashtëzakonisht popullore Squishy Beanie, Paddington vjen me një etiketë të veçantë zemre dhe një poezi unike për të ndihmuar të voglin tuaj të mësojë më shumë për shokun e tij të ri të lezetshëm!

Karakteristikat e produktit:

  • Me ngjyra të ndezura
  • Lodër e koleksionueshme
  • Përmasat e përafërta: 23 x 19 x 12 cm
  • E pershtatshme per moshat 0 vjec +

Specifications

Manufacturer

TY UK LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

39243

Age

0 – 3, 11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.