Ty Squish-a-Boos – Paddington Bear 31cm Soft Toy

25.00

Ka stok

Ftoni një mik të ri të këndshëm për të luajtur me këtë lodër prej pelushi Paddington 31 cm nga Ty Squish-a-Boos.

Pjesë e gamës jashtëzakonisht të popullarizuar të Squishy Beanie, Paddington vjen me një etiketë të veçantë zemre dhe një poezi unike për të ndihmuar të voglin tuaj të mësojë më shumë për shokun e tij të ri të lezetshëm!

Karakteristikat e produktit:

  • Me ngjyra të ndezura
  • Lodër e koleksionueshme
  • Përmasat e përafërta: 36 x 34 x 14 cm
  • E pershtatshme per moshat 0+ vjec

Specifications

Manufacturer

TY UK LTD

Manufacturer Number

39340

Our Product Number

560136

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

0 – 3