Ty Squish-a-Boos – Peppa Pig 23cm Soft Toy

12.00

SKU: 552347 Kategori: , ,

Lodra zyrtare Peppa Pig nga Ty Squishaboo

Karakteristikat kryesore:

  • Shok i madh për t’u përqafuar
  • Përmasat e produktit: 23 x 19 x 12 cm
  • E pershtatshme per moshat 0+ muaj

Specifications

Manufacturer

Ty

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

91-102003

Age

0 – 3, 11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.