Ty Squish-a-Boos – Sonny The Pink Cat 31cm Soft Toy

18.00

SKU: 560479 Kategori: , ,

Sonny nuk mund të zgjidhte një ngjyrë të preferuar, kështu që ky mik i maces ka njolla në të gjitha ngjyrat e ylberit. Sonny është pjesë e gamës jashtëzakonisht popullore Squish-A-Boos.

Kjo mace rrezaton pozitivitet dhe është gjithmonë e gatshme për t’u strukur. Ndriçoni divanin ose shtratin tuaj me këtë mace shumëngjyrëshe, Sonny!

Karakteristikat e produktit:

  • Pëlhurë e butë me ngjyra
  • Squishy Beanie Gati për përqafime dhe dashuri
  • Shoqërues i përsosur për adhuruesit e maceve
  • Përfshin Ty Heart zyrtar me ditëlindjen dhe poezinë
  • I përshtatshëm për të gjitha moshat!

Specifications

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

39336

Age

0 – 3, 11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.