Ty Squishy Beanies – Black Panther 35cm Soft Toy

25.00

SKU: 563378 Kategori: ,

[vc_row-thb_full_width=”true”-column_padding=”false”-row_padding=”true”][vc_column-parallax=”content-moving-fade”-animation=”animation-left-to-right”]

Sillni në shtëpi një shok të ri përkëdhelës me Ty Squishy Beanies 35cm – Black Panther Toy Soft.

Kjo Squishy Beanie është një Panterë e Zezë e përqafueshme. Ty Squishy Beanies janë bërë me një material super të butë në pjesën e jashtme dhe një strukturë të brendshme unike me teksturë marshmallow që është e shkëlqyer për t’u shtypur ose përdorur si një jastëk miqësor.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Black Panther Ty Squishy Beanie
  • Squishy është 35 cm
  • Pjesë e gamës Ty Squishy Beanie
  • Mblidhni të gjitha lodrat e buta Ty Squishy Beanie (shiten veçmas)
  • I përshtatshëm që nga lindja

[/vc_column]
[/vc_row]

Specifications

Manufacturer

TY UK LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

39344

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.