Unique Boutique Compact Makeup Case

15.00

Ka stok

Riaplikoni grimin tuaj kudo që të jeni me këllëfën kompakt të grimit nga Unique Boutique.

Është plot me grim në modë për t’u përdorur në lëvizje. Kënaquni me hijen e syve, shkëlqimin e buzëve.

Për më tepër, kutia kompakte e grimit paloset mirë për ruajtje të lehtë. Është një set thelbësor për çdo komodinë.

Karakteristikat e produktit:

  • E butë në lëkurë dhe lahet lehtësisht
  • Dimensionet e kasës së mbyllur: përafërsisht. 18 cm (L) x 10 cm (L) x 2.5 cm (D)
  • E përshtatshme për moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

315-15108

Our Product Number

531204

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11