Unique Boutique Glitter Tattoos and Gems

14.99

S’ka stok

Bëni tatuazhe të përkohshme që shkëlqejnë me Setin Unique Boutique Glitter Tattoos and Gems.

Lehtë dhe argëtuese për t’u përdorur, zgjidhni një dizajn nga fletët e shabllonit, aplikoni ngjitësin kozmetik të trupit, lyejeni shkëlqimin e trupit dhe shtoni prekjet e fundit me gurët e çmuar me shkëlqim. Krijoni pamje të reja mahnitëse për argëtim të pafund me miqtë dhe familjen. Edhe tatuazhet lahen lehtësisht!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 16 fletë shabllone të ripërdorshme, 3 enë me shkëlqim trupi, mbi 60 gurë të çmuar me shkëlqim, 1 vazo me ngjitës kozmetik për trupin, 1 furçë dhe 1 fletë udhëzimi
  • E butë në lëkurë dhe lahet lehtësisht
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child

Manufacturer Number

315-15128-B

Our Product Number

547645

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.