Unique Boutique Makeup Collection

9.00 12.00

Ka stok

Krijoni pamje të reja fantastike me Koleksionin Unique Boutique Makeup.

Me tetë pjesët e përfshira në këtë set, do të keni gjithçka që ju nevojitet për të dizajnuar grime mahnitëse për ju dhe miqtë tuaj.

Lyejini thonjtë me llakun e thonjve nga shishja në formë zemre. Hapni këllëfin e bukur të grimit në formë ylli për një buzëkuq shtesë dhe pesë nuanca të ndritshme të rimelit për të kompletuar pamjen tuaj.

Të gjitha produktet janë të buta për lëkurën dhe lahen lehtësisht në mënyrë që të mund të ndryshoni pamjen tuaj sa herë të dëshironi.

Bukuri unike për fashionistet 5+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Addo

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

315-15117

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.