Unique Boutique My First Makeup Set

9.99

S’ka stok

Festë në fundjavë? Ju duhet seti Unique Boutique My First Make Up!

Ky set i modës përmban shkëlqim buzësh dhe shumë hije të ndryshme për sytë dhe faqet tuaja. Për më tepër, i gjithë make up-i është i sigurt dhe shumë i lehtë për t’u larë.

Përdorni aplikuesit e përfshirë për të aplikuar lehtësisht grimin për një pamje të re glam. I ruajtur në një kuti në formë zemre, ky set është në krye të modës!

Një dhuratë e shkëlqyer për moshat 5+ vjeç.

Kutia e mbyllur është përafërsisht. 14,3 x 15,2 x 2,3 cm

Specifications

Manufacturer

ADDO

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

315-15107

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.