Unique Boutique Rainbow Hair Wand

10.00

Vetëm 1 stok

Jepini flokëve tuaja magji dhe shumëngjyra me shkopin për flokë Rainbow nga Unique Boutique.

Me katër ngjyra të ndezura, të përkohshme, flokët tuaja do të duken gjithmonë elegante, unike dhe të reja!

Thjesht kaloni ngjyrën që ju pëlqen në shkopin e flokëve Rainbow dhe mbylleni atë rreth pjesës së flokëve që dëshironi të ngjyrosni.

Tërhiqni shkopin nëpër flokë për t’i transformuar në mënyrë magjike! Nuk mund të ishte më e lehtë.

Bashkohuni me miqtë tuaj për të krijuar modele flokësh të mrekullueshëm, shumëngjyrësh.

Magji shumëngjyrëshe, stiluese për moshën 5+ vjeç.

Shkopi është përafërsisht. 16 x 2.9 x 2.3 cm

Specifications

Manufacturer

Addo

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

315-15111

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.