Universal car seat rain cover gr. 0+

0.00

S’ka stok

SKU: 5668141 Kategori:

Me mbulesën universale të shiut për sediljet e makinës 0-13 kg (grupi 0+) as moti i keq nuk mund të ndalojë shëtitjet me fëmijën tuaj.
Në këtë mënyrë i vogli juaj do të mbrohet mirë nga uji dhe i ftohti dhe ju mund të bëni një shëtitje së bashku edhe në ditët me shi.

Specifikimet
Prodhuesi: GIORDANI


							

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688005958

Our Product Number

5668141

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.