Universal deluxe stroller rain cover

0.00

S’ka stok

SKU: 5668151 Kategori:

Mbulesa shiu e karrocave mbron fëmijën tuaj nga shiu, bora,
era dhe të ftohtit dhe është në përputhje me shumicën
modelet dhe markat e karrocave. Është e pajisur me një qese për të ruajtur mbulesën e shiut dhe
një xhep praktik për ruajtje. Në këtë mënyrë i vogli juaj do të mbrohet mirë nga uji dhe i ftohti dhe ju mund të bëni një shëtitje së bashku edhe në ditët me shi.

Specifikimet
Prodhuesi: GIORDANI


							

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688005965

Our Product Number

5668151

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.