Universal mosquito net for cots – Giordani

9.90 14.99

SKU: 594740 Kategori: Etiketë:

Rrjeta e mushkonjave është një nga mjetet më efektive për të mbrojtur fëmijët nga pickimi i insekteve. Rrjeta kundër mushkonjave të djepit Prenatal është prej pëlhure të endur fort dhe e pajisur me një skaj praktik elastik që lehtëson aplikimin e saj në krevat fëmijësh. I pershtatshem per te gjitha krevatet.

 


							

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688007266

Our Product Number

594740

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.