Universal rain cover for modular system

14.90 19.99

SKU: 566816 Kategori: Etiketë:

Mbulesa e sistemit modular të shiut mbron fëmijën tuaj nga shiu, bora,
era dhe të ftohtit. Ajo përmban një xhep praktik për ruajtje dhe një çantë
për të ruajtur tendën e përfshirë. Vrimat në të dyja anët sigurojnë
ventilim i mirë. Ka një madhësi universale të pajtueshme me shumicën
markat e karrocave. Produkti është i përshtatshëm për aplikim në
karroca modulare. Në këtë mënyrë i vogli juaj do të mbrohet mirë nga uji dhe i ftohti dhe ju mund të bëni një shëtitje së bashku edhe në ditët me shi.

Specifikimet
Prodhuesi: GIORDANI


							

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688005972

Our Product Number

566816

Age

2 – 3 Years, 3 – 4 Years

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.