Universal red stroller mattress – Giordani

19.90 24.99

SKU: 566828 Kategori: Etiketë:

Tapeti universal i karrocave me pambuk dhe sfungjer të kuq. Paketa përmban një dyshek. Karroca nuk është e përfshirë.

Specifikimet
Prodhuesi: GIORDANI


							

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688006092

Our Product Number

566828

Age

2 – 3 Years, 3 – 4 Years

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.