UNO All Wild Family Card Game

14.99

SKU: 556625 Kategori: ,

Në lojën me letra UNO All Wild, çdo kartë është e egër për një version me ritme të shpejta, edhe më të paparashikueshme të lojës më të preferuar të familjes!

Kartat speciale të aksionit ndryshojnë vërtet lojën! Ka një kartë Wild Skip Two ku lojtarët kalojnë dy lojtarë të tjerë në vend të atij tradicional, një kartë Wild Forced Swap ku lojtarët ndryshojnë kartat e tëra dhe më shumë! Ky edicion është shumë emocionues!

Karakteristikat e produktit

  • Çdo kartë është një Wild Card në UNO All Wild! Loja është e shpejtë pa kërkuar ngjyra ose numra që përputhen si në UNO klasike.
  • Kartat befasuese të aksionit – Wild Reverse, Wild Skip and Skip 2, Wild Draw 2 dhe 4, Wild Forced Swap dhe Wild Targeted Draw
  • Kur lojtarët mbesin vetëm me një kartë, ata duhet të bërtasin ‘UNO!’
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HHL35

Our Product Number

549417

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.