Uno Card Game

7.99

Ka stok

SKU: 5000100029 Kategori: , , ,

Mblidhni familjen së bashku për pak Uno – lojën klasike me letra që është e njohur në të gjithë botën.

Lehtë për t’u mësuar dhe argëtuese për t’u luajtur, qëllimi i Uno është të largoni letrat tuaja te parët.

Përputhni numrin, ngjyrën ose llojin e kartës për të luajtur ose përdorni një nga tetë letrat e egra për të shënuar rezultate të mëdha. Lojtari i parë me 500 pikë fiton lojën.

Mund të luani në mënyrën standarde ose të përdorni të njëjtat letra për një nga versionet e panumërta alternative.

Uno është lojë për dy ose më shumë lojtarë.

ÇFARË KA NË KUTI?

  • 108 x karta Uno
  • 1 x udhëzues
  • UNO është loja me letra e preferuar e familjes që kërkon vetëm minuta për t’u mësuar dhe ofron orë të tëra lojërash emocionuese.
  • E shkëlqyeshme për Game Night
  • Luaj me një partner të vetëm ose lëre UNO® të fillojë festën me një grup deri në 10 lojtarë. Sido që të luani, përgatituni për shumë argëtim konkurrues!
  • Rregulla të thjeshta, konkurrencë e ashpër
  • Përputhni kartat sipas ngjyrës ose numrit në një garë për të larguar letrat nga dora juaj. Kur ju mbetet një kartë, mos harroni të bërtisni, “UNO!”
  • Me udhëzime të thjeshta dhe pa lexim, është loja e kujtdo! UNO është argëtim për lojtarët e pothuajse çdo moshe.

Specifications

Manufacturer

Mattel

Manufacturer Number

Y3365

Our Product Number

519106

Players

2-10

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.