VTech Baby Fox & Friends Gift Set

29.99

SKU: 564027 Kategori: , ,

Përjetoni tekstura të shumta që ofrojnë stimulim të prekshëm me setin VTech Baby Fox & Friends.

Përqafoni dhelprën e butë, ndërsa veshët e saj të zbehtë, shiritat e bishtit dhe trupi i qëndisur ndihmojnë në zhvillimin e stimulimit të prekjes. Dhelpra gjithashtu ka një kërcitëse në bark për të inkurajuar stimulimin e dëgjimit. Veshët e përdredhur, me teksturë dhe doreza me rruaza rrëshqitëse e Koalës ofrojnë stimulim të prekjes. Shtypni butonin pulsues të zemrës në zhurmën e koalës për të dëgjuar fraza, melodi dhe këngë të lezetshme. Tundni lodrën për të shkaktuar tinguj argëtues. Përfshin 15 melodi dhe 3 këngë.

Merrni kartolinat me kontrast të lartë në lëvizje me unazën c e cila ngjitet lehtësisht në karriget dhe mbajtëset për të stimuluar zhvillimin kognitiv. Ky set dhuratë është perfekt për foshnjat e sapolindura për të zgjuar shqisat e tyre.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: lodër e butë dhelpra, dhëmbëza Koala dhe kartolina
  • Mbi 50 këngë, melodi, tinguj dhe fraza
  • Mëson aftësitë motorike, shqisore dhe prekëse
  • Lëvizjet e koalës përfshijnë një zemër të ndezur, fraza të lezetshme dhe këngë për stimulimin e dëgjimit dhe zhvillimin e gjuhës
  • Sensori i lëvizjes shkakton tinguj argëtues kur tundet zhurma
  • Dhelpra lahet në makinë
  • Kërkesat për baterinë: 1 x AAA (përfshirë)
  • Përmasat e përafërta: 25 x 31.6 x 7.5 cm
  • I përshtatshëm që nga lindja

Specifications

Manufacturer

VTECH ELECTRONICS PLC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

516303

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.