VTech Baby Musical Cuddle Bug

29.99

SKU: 544460 Kategori: , ,

Përqafoni gjatë lojës ose gjumit këtë insekt VTech të adhurueshëm të përqafimit muzikor për fëmijë.

E dizenjuar me një shumëllojshmëri pëlhurash të buta dhe modele shumëngjyrëshe, kur këmbët janë të shtypura poshtë, insekti ndihmon në mësimin e ngjyrave dhe formave përmes këndimit dhe melodive. Për argëtim më të lezetshëm, shtypni butonat e këmbëve gjatë melodive për t’i luajtur ato notë për notë. Ka 2 mënyra të ndryshme loje – ditën, e cila luan muzikë argëtuese gjatë lojës dhe natën, e cila luan muzikë të krijuar për t’i lënë fëmijët të flenë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: VTech Baby Musical Cuddle Bug
  • Mbi 50 këngë, melodi, tinguj dhe fraza
  • Mëson ngjyrat, format, këndon së bashku këngë dhe muzikë
  • Kërkesat për baterinë: 2 x AAA (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 6 – 36 muaj

 

Specifications

Manufacturer

VTECH ELECTRONICS PLC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

528603

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.