VTech Baby Snuggle & Cuddle Fox

39.99

Kjo lodër super e lezetshme është perfekte për lojëra plot argëtim dhe për gjumë të qetë. Përmban shumë pëlhura interesante për të inkurajuar zhvillimin shqisor të të vegjëlve. Qoftë nëse ata rrudhosin veshin e Fox-it ose shtypin barkun e tij të ndezur për të dëgjuar këngë emocionuese dhe efekte tingujsh qetësues, fëmijët do ta pëlqejnë këtë lodër të adhurueshme.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: VTech Baby Snuggle & Cuddle Fox me etiketa fjongo, modele dhe tekstura
  • Mbi 50 këngë, melodi, tinguj dhe fraza
  • Kërkesat për baterinë: 1 x AA (përfshirë)
  • I përshtatshëm që nga lindja

Specifications

Manufacturer

VTECH ELECTRONICS PLC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

536703

Our Product Number

536749

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.