VTech Cocomelon Toot-Toot Drivers JJ’s House Track Playset

59.99

SKU: 562828 Kategori:

Bashkojuni JJ-së dhe familjes dhe miqve të tij në këtë komplet CoComelon Toot-Toot Drivers JJ’s House Track Set.

Vjen i kompletuar me JJ në makinën e familjes dhe aksesorin e vogël të rimorkios. Shtypni butonin JJ të makinës për të aktivizuar frazat argëtuese të karaktereve, 5 këngë argëtuese dhe 6 melodi. Veçoritë manipuluese përfshijnë shfaqjen e mamasë së JJ në dritare kur hapet dera e përparme, kutia postare e rrëshqitshme, dera e garazhit që ngrihet dhe Cody rrëshqitëse.

Drejtoni makinën poshtë platformës së madhe, përreth dhe në shtëpi për t’u shfaqur në garazh! Vendosni çdo karakter SmartPoint (shitet veçmas) në vendndodhjen e SmartPoint për të dëgjuar fraza dhe muzikë.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x CoComelon Toot-Toot Drivers JJ’s House Track Set, JJ Figure in the Family Car, dhe një aksesor rimorkio
Shtypni butonin JJ të makinës për të aktivizuar frazat argëtuese të personazheve, 5 këngë dhe 6 melodi
Kërkesat për bateri: 2 x bateri AAA (të përfshira)
Përmasat e përafërta: 33 cm x 59 cm x 58 cm
E pershtatshme per moshat 18 muaj +

Specifications

Our Product Number

562828

Age

18 Months+

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.