VTech KidiMagic Starlight Projector Clock

29.99

S’ka stok

SKU: 562230 Kategori: , ,

Shikoni se si paraqet kohën projektuesit VTech KidiMagic Starlight.

Kjo orë me projektor 9-në-1 është një orë alarmi që tregon kohën me radio FM, muzikë relaksuese, lojëra dhe më shumë! Me një ekran me ndriçim me 15 faqe të ndryshme të orës për të zgjedhur, KidiMagic StarLight shkëlqen në mënyrë magjike projeksione të animuara kohore në tavan në 2 stile. Kaloni dorën mbi yllin për të parë projeksionin e dritës që ndryshon ngjyrën në mënyrë magjike. Ka 8 lojëra argëtuese të integruara. Kur është koha për të pushuar, relaksohuni dhe dëgjoni 6 melodi paqësore dhe tinguj qetësues të natyrës.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Orën VTech KidiMagic Starlight Projector
  • Ora me zile që tregon kohën me radio FM
  • Ekran me dritë prapa me 15 faqe të ndryshme të orës
  • Kaloni dorën mbi yllin për të parë ndryshimin e ngjyrës së projeksionit të dritës
  • Kabllo audio i përfshirë – lidheni me paisjen tuaj muzikore (nuk përfshihet) për të luajtur muzikë përmes altoparlantit të integruar
  • Përfshin 6 melodi dhe tinguj relaksues të natyrës dhe 8 lojëra
  • Kërkesat për baterinë: 2 x AA (përfshirë)
  • Përmasat e përafërta: 19cm x 18cm x 14cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

VTECH ELECTRONICS PLC

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

520403

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.