VTech Kidizoom Duo 5.0 Camera – Pink

89.99

Ka stok

SKU: 534142 Kategori: ,

Kapni kujtime të mrekullueshme me Kamerën VTech Kidizoom Duo 5.0 – Rozë.

Kjo kamerë me dy lentë 5 megapikselë është perfekte për fotografët e vegjël. Ndryshoni lentën e kamerës nga para në prapa me një klikim të butonit dhe bëni foto të mjedisit tuaj ose disa vetëportrete të shkëlqyera. Ekranin me ngjyra 2.4 inç e bën të lehtë shtimin e efekteve të argëtueshme, stampave dhe kornizave në fotografitë tuaja. Ka gjithashtu karakteristika interesante si lojëra me sensorë lëvizje, regjistrator zëri dhe shumë më tepër! Kjo Kamerë Kidizoom Duo vjen në një ngjyrë rozë tërheqëse dhe inkurajon shumë argëtim kreativ.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Kamera VTech Kidizoom Duo 5.0 – Rozë
  • Kamera me dy lente 5 megapikselë
  • 4 x zoom dixhital
  • Zgjidhni nga mbi 70 korniza dhe efekte të këndshme për të personalizuar fotografitë tuaja
  • Kërkesa për bateri: 4 x AA (të përfshira)
  • Dimensionet: 8.5 cm (L) x 11.4 cm (G) x 4 cm (H)
  • Përshtatshme për moshat 3 vjeç +

Specifications

Manufacturer Number

507153

Our Product Number

527901

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.