VTech My Playful Kitten

29.99

S’ka stok

Zbuloni shoqëruesin tuaj purrr-fect me VTech My Playful Kitten.

Kjo kotele interaktive është gati për të luajtur. Kotelja juaj lozonjare mund të shprehë emocione. Ndonjëherë do të jetë e lumtur, por ndonjëherë do të jetë pak e mërzitur! Lëvizni shkopin dhe shikoni kotelen duke bërë truket. Përdorni sensorin në hundën e koteles për të lëvizur kotelen tuaj lozonjare. Kotelja mund të ulet në këmbët e saj të pasme dhe të përpiqet të kapë peshkun. Shtypni tre butonat e trashë në kotele për të mësuar numrat 1-3, ngjyrat, objektet dhe për të dëgjuar këngë argëtuese. Kalo nga modaliteti i të mësuarit në modalitetin muzikor për të dëgjuar më shumë këngë dhe melodi argëtuese, si dhe efekte zanore për kotele.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: VTech My Playful Kitten me shkop dhe aksesorë peshku
  • 2 mënyra loje – mësim dhe muzikë
  • Mbi 65 këngë, melodi, tinguj dhe fraza
  • Mëson shkakun dhe pasojën, numrat, ndjenjat dhe ngjyrat
  • Kërkesat për baterinë: 4 x AA (përfshirë)
  • Përmasat e përafërta: 19cm x 22cm x 12cm
  • E pershtatshme per moshat 18 – 36 muaj

 

Specifications

Manufacturer

VTECH ELECTRONICS PLC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

539203

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.