VTech Play & Go Puppy Salon Playset

29.99

SKU: 554107 Kategori: , ,

Ky sallon i lezetshëm VTech dhe që mund ta merrni me vete vjen i kompletuar me një qenush pëlhure miqësore që mund ta rregulloni në sallon. Lëvizni karrigen rrotulluese për ta vendosur qenushin në 3 vende të ndryshme dhe përdorni 4 aksesorët argëtues për argëtim me role. Ju mund t’i thani flokët qenushit ose t’i bëni një dush me tharëse flokësh interaktive dhe aksesorë dushi. Shishja e shampos me shtypje numëron çdo shiringë dhe shkakton efekte zanore argëtuese. 5 butona me ngjyra të ndezura mësojnë objektet, ngjyrat dhe faktet e rregullimit përmes 3 mënyrave emocionuese të lojës; mësimi, loja me role dhe muzika.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Set loje VTech Play & Go Puppy Salon me lodër të butë për këlysh, karrige rrotulluese, krehër, gërshërë, aksesorë për peshqir dhe kocka
  • Mbi 100 këngë, melodi, tinguj dhe fraza
  • Mëson ngjyrat, lojën e shtirur, aftësitë e shkëlqyera motorike dhe ndërgjegjësimin pamor
  • Salloni shndërrohet në një transportues kafshësh në lëvizje
  • Kërkesat për baterinë: 2 x AA (përfshirë)
  • Përmasat e përafërta: 23,5cm x 29,1cm x 13,5cm
  • E pershtatshme per moshat 2+ vjec

Specifications

Manufacturer

VTECH ELECTRONICS PLC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

541703

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.