VTech Pop & Spin Mower

34.99

SKU: 558754 Kategori: , , ,

Përfitoni aftësi motorike me kositësin VTech Pop & Spin Mower.

Kjo makinë e gjelbër kositëse prezanton bazat e kopshtarisë, sigurinë dhe ngjyrat e kositësit të barit për të vegjlit. Është me fraza, drita dhe muzikë. Kini kujdes të shmangni objektet e forta kur kositni! Butoni i verdhë i trekëndëshit prezanton sigurinë e kositëses së barit për t’i ndihmuar fëmijët t’i mbani të sigurt rreth gjërave të vërteta. Tërhiqeni kordonin për të ndezur motorin dhe dëgjoni atë të gjëmojë ndërsa shikoni tehun me xixëllim të rrotullohet. Rruazat që dalin i shtohen lojës me role duke imituar copat e barit. Rrotulloni rulin ose shtypni butonat e ndezjes për të eksploruar temat dhe ngjyrat e kopshtarisë. Kositësja nuk duhet të ekspozohet ndaj ujit ose lagështisë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Kositës VTech Pop & Spin
  • Mbi 85 këngë, melodi, tinguj dhe fraza
  • Mëson ngjyrat, aftësitë motorike dhe lojën imituese
  • 2 mënyra loje – dëgjoni fakte të kopshtarisë ose dëgjoni muzikë
  • Kërkesat për baterinë: 2 x AA (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 2+ vjec

Specifications

Manufacturer

VTECH ELECTRONICS PLC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

552603

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.