VTech Skate-Along Kitty Musical Toy

29.99

SKU: 562817 Kategori:

Lëvizni të voglin tuaj me këtë patina muzikore Vtech Along Kitty.

Kjo mace skateboarding është e mrekullueshme për zhvillimin e marrëdhënieve shkak-pasojë dhe aftësive motorike bruto të të vegjëlve tuaj. Thjesht tërhiqni skateboardin mbrapa dhe lëshojeni dhe shikoni Kitten të lëvizë ritmikisht përpara dhe mbrapa.

Me 2 butona ndriçues që prezantojnë shkronja dhe numra dhe aktivizojnë fraza dhe muzikë argëtuese. Kur aktivizohet sensori i lëvizjes, Kitty përgjigjet me fraza të këndshme për skateboarding, melodi argëtuese dhe tinguj! Vjen e pajisur me 20 melodi dhe 2 këngë optimiste këndimi.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Vtech Skate Musical Along Kitty me 20 melodi dhe 2 këngë të kënduara
Dy butonat e ndezjes në këpucët e Kitten prezantojnë numra, fraza argëtuese, tinguj dhe muzikë
Inkurajon marrëdhëniet shkak-pasojë dhe aftësitë motorike bruto
Përmasat e përafërta: 18 cm x 16 cm x 8 cm
Kërkesat për bateri: 2 x bateri AAA (të përfshira)
E pershtatshme per moshat 12-36 muaj

Specifications

Our Product Number

562817

Age

12 Months+

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.