VTech Switch and Go Dinos – Defender The Velociraptor

29.99

Përgatituni për kohën e lojës me VTech Switch and Go Dinos – Defender The Velociraptor

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të luajnë me këtë lodër të mrekullueshme 2 në 1. Kaloni nga modaliteti Velociraptor në modalitetin robot në vetëm disa hapa, më pas dëgjoni efektet, frazat dhe faktet e mrekullueshme të zërit. Animacionet e këndshme në ekran tregojnë sytë e dinos dhe kontrolluesin e robotit. Shtypni butonin e veprimit për ta bërë dinon të shkelë këmbët dhe robotin të lëkundë krahët. Përdorni telekomandën për të lëvizur robotin dhe dinozaurin përreth, duke parë sesi ndizet dhe bën tinguj si përgjigje.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: VTech Switch and Go Dino me telekomandë dhe kartë faktesh dinosauri
  • Lojë interaktive 2-në-1 – kaloni midis dinos dhe robotit
  • Goja e mbrojtësit ndizet ndërsa vrumbullon
  • Kërkesat për baterinë: 2 x AAA (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

VTECH ELECTRONICS PLC

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

525163

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.