Walkie Talkie Set – Paw Patrol

18.00

SKU: 560006 Kategori: , ,

Argëtohuni duke komunikuar me miqtë me këtë set elegant Walkie Talkie Paw Patrol.

Këto radio radiofonike kanë një rreze funksionimi deri në 50 m dhe paraqesin një imazh të Chase dhe Marshall të Paw Patrol në secilën pajisje. Me një dizajn të krijuar për duar të vogla dhe një funksion të dobishëm kapëse rripi, fëmijët mund të rrotullohen lehtësisht me patrullën në lëvizje me këtë set.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 2 x Walkie Talkie Paw Patrol
  • Gama e funksionimit deri në 50 m
  • Paraqet një imazh të personazheve Chase dhe Marshall
  • Ka një kapëse rripi
  • Kërkesat për baterinë: 3 x AAA (nuk përfshihen)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

EURO SWAN

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

PW19929

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.