Walkie Talkie Set – Peppa Pig

18.00

S’ka stok

Argëtohuni duke komunikuar me miqtë me këtë set elegant të Walkie Talkie Peppa Pig.

Këto lodra radiofonike kanë një rreze funksionimi deri në 50 m dhe paraqesin një imazh të mrekullueshëm të personazheve të Peppa Pig në secilën pajisje. Me një dizajn të krijuar për duar të vogla dhe një funksion të dobishëm kapëse rripi, fëmijët mund të mbajnë lehtësisht kontakte me miqtë e tyre.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 2 x Walkie Talkie Peppa Pig
  • Funksionon deri në 50 m
  • Ka një kapëse rripi
  • Kërkesat për baterinë: 3 x AAA (nuk përfshihet)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

EURO SWAN

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

PP09064

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.