Weird Science – Make Your Own Glowing Science

8.00

Vetëm 1 stok

SKU: 533199 Kategori: ,

Krijoni vetë shkëlqimin tuaj në errësirë me këtë set lojërash fantastike Weird Science.

Shijoni emocionet e shkencës me këtë lodër DIY. Kjo paketë përmban gjithçka që ju nevojitet për të bërë krijime të shkëlqyera shkencore. Përfshin përbërës pluhur, një libër udhëzimesh, tenxhere për përzierje dhe formulë. Argëtohuni duke bërë vetë slime, shkumës dhe substanca të tjera!

Përdorni epruvetat dhe aksesorët e tjerë për ta kthyer shtëpinë tuaj në një laborator.

Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-1749

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.