White bed veil

99.90 109.90

SKU: 567111 Kategori: , Etiketë:

Reduktues i kokës së krevatit me mbulesë të jashtme të lëvizshme në pëlhurë 100% pambuk, mbushje 100% fibër poliestër. Është e mundur ta lidhni atë në shtrat falë 3 rripave anësore dhe zvogëlon madhësinë e sipërfaqes së shtratit, duke e bërë kohën e gjumit më të ngrohtë dhe më të mbështjellë.
Përmasat: gjatësia 175 cm, diametri 15 cm.

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688004777

Our Product Number

567111

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.