White leivonnaiset 2-door wardrobe – giordani

399.90 499.90

SKU: 633201 Kategori: Etiketë:

Gardërobë e bardhë Giordani Leivonnaiset.
Bërë nga chipboard i fisnikëruar me një dekorim të lezetshëm të zemrës së arushës pelushi. I pajisur me dy dyer dhe nje sirtar te madh. Cima e sipërme e formësuar dhe e rrumbullakosur.

Dy rafte dhe 2 shufra varëse rrobash të disponueshme brenda.

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688009437

Our Product Number

633201

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.