Wicked Pranks & Jokes Playset

24.00

SKU: 552374 Kategori: ,

Ky koleksion i objekteve dhe një libër shakash kokëforta është praktikisht i garantuar të shkaktojë 100 qeshje të jashtëzakonshme të qëllimshme, ky set prank është plot me shaka më të qeshura praktike për fëmijët!

Me trike të provuara dhe të testuara, si dhe magji moderne, të gjitha truket janë të shpejta dhe të lehta për t’u bërë dhe mund të mësohen duke ndjekur udhëzimet e thjeshta, ndiqni hapat në librin e dhënë.

Kutia përfshin mjaft shaka dhe truike për orë të argëtimit, duke i lejuar humoristët në zhvillim të kryejnë trike dhe hile të çuditshme për miqtë dhe familjen.

Karakteristikat e produktit:

  • 100 shaka dhe prank.
  • Përfshin: telefoni i fotove origjinale që shprish ujë, vezë gjuajtës të merimangës, trike arsimore të rrjetës së zgjeruar të magjisatrëve, bileta parkimi të rreme, sfungjeri i kockave dhe surprizat e çuditshme të trupit
  • Për fëmijët e moshës 8+.

Specifications

Manufacturer

Marvins Magic

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

552374

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.