WinFun Fun ‘N Sweet Tea Set

20.00

Ka stok

SKU: 539578 Kategori: ,

Shijoni një eksperiencë të mrekullueshme çaji pasdite me këtë set të këndshëm lojërash Fun ‘N Sweet Tea!

Ky set i mrekullueshëm çaji është shumë argëtues dhe i përsosur për çdo festë imagjinare çaji! Mbusheni çajnikun dhe dëgjoni ndërsa efektet e mahnitshme të zërit e bëjnë të duket sikur çaji po vlon vërtet.

Shtypni butonin e qeskës së çajit për të dëgjuar këngë të këndshme për të gjallëruar festën tuaj të çajit. Për më shumë efekte zanore argëtuese, shtypni butonin e limonit!

I përshtatshëm për 18 muaj e lart.

Specifications

Manufacturer Number

754G-NL

Our Product Number

539578

Batteries Required

2 x AA (included)

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.