WinFun Remote Control Light and Sounds – Car

25.00

S’ka stok

Makina me tinguj dhe drita që kontrollohet me telekomandë nga Winfun është një automjet i përsosur si lodër e parë.

Kontrolluesi në formë timoni e drejton makinën e lezetshme e të qeshur përpara ose prapa.

Efektet zanore dhe meloditë argëtuese të makinës dhe drejtimit aktivizohen nga butoni i borisë në telekomandë ose butoni i kuq i trashë në majë të makinës.

Ndërsa automjeti i vogël i adhurueshëm rrotullohet, fenerët e tij do të ndizen dhe do të pulsojnë.

Bateritë e nevojshme për telekomandë.

Argëtim i lezetshëm dhe interaktiv për moshën 12+ muaj.

Specifications

Manufacturer

The Entertainer – FOB

Our Product Number

536118

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.