WinFun Ocean Pal Splash Stacker

22.00

Ka stok

SKU: 539588 Kategori:

Koha e banjës do të bëhet kohë loje me këtë lodër shumë argëtuese Ocean Pal Splash Stacker!

Përshëndetuni me miqtë tuaj të rinj të oqeanit me këtë lodër për banjë. Këto kafshë deti duan të spërkasin dhe të derdhin ujë përreth! Vendosni breshkat e adhurueshme të detit, kandil deti dhe kafshët e molusqeve në bazën e madhe të oktapodit.

Shtypni butonin për të filluar argëtimin! Rrotulloni rrotulluesin e perlave mbi goce për argëtim edhe më shumë. Ky set lojërash sjell shumë të qeshura!

I përshtatshëm për 6 muaj e lart.

Specifications

Manufacturer Number

7117A-NL

Our Product Number

539588

Batteries Required

4 x AA (included)

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.