WinFun Roll and Pop Jungle Activity Ball

22.00

Vetëm 2 stok

SKU: 536131 Kategori:

Femiju mund të eksplorojë xhunglën me këtë top të mrekullueshëm Roll and Pop Activity.

Ky topi ne aktivitete ofron argëtim në çdo anë. Përdoreni atë për argëtim dhe lojë, ose eksploroni gjirafën, elefantin, luanin dhe majmunin ndërveprues!

Qafa e gjatë e gjirafës është e mbushur me rruaza rrëshqitëse të trashë dhe shumëngjyrëshe dhe Elefanti ka një mini rul argëtues në bark.

Butoni i Luanit ndizet dhe shkakton tinguj argëtues dhe melodi tërheqëse.

Shtypni Luanin për të shfaqur Majmunin ose prisni një surprizë të rastësishme.

Interaktiv, argëtues për 6+ muaj.

Specifications

Manufacturer

WinFun

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

778

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.