Woodlets Slicing Food Playset – Fruit

12.00 15.00

SKU: 563123 Kategori: , , , Etiketë:

Inkurajoni kuzhinierët e së ardhmes që të përfshihen në lojëra rolesh plot argëtim me setin e frutave Woodlets Slicing Food Playset.

Dhurata ideale për të vegjlit që pëlqejnë blerjet dhe gatimin, shikoni teksa fëmijët përgatisin vaktet duke përdorur ushqimet e këtij seti, të cilat kanë një kërcitje realiste kur priten në feta.

Ata jo vetëm që do të argëtohen me orë të tëra, por ky set i ndihmon të vegjlit të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike, njohjen e ngjyrave dhe identifikimin e ushqimit, plus ai frymëzon aftësi gatimi dhe aftësi sociale.

Karakteristikat e produktit:

Seti përfshin: 1x dërrasë prerëse prej druri, 1x thikë loje prej druri dhe 6 copa frutash prej druri (banane, kivi, shalqi, mollë, dardhë dhe portokall)
Përfitimet zhvillimore: lojë me imagjinatë dhe koordinim dorë-sy
E pershtatshme per moshat 12+ muaj

Specifications

Our Product Number

563123

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.