Woodlets Slicing Food Playset Fruit

12.00

S’ka stok

SKU: 539546 Kategori: , ,

Inkurajoni kuzhinierët e vegjël të së ardhmes që të përfshihen në lojëra rolesh plot argëtim me grupin e frutave Woodlets Slicing Food Playset.

Dhurata ideale për të vegjlit që pëlqejnë blerjet dhe gatimin, shikoni teksa fëmijët përgatisin vaktet duke përdorur ushqimet e ofruara, të cilat kanë një kërcitje realiste kur priten në feta.

Ata jo vetëm që do të argëtohen me orë të tëra, por ky set i ndihmon të vegjlit të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike, njohjen e ngjyrave dhe identitetin e ushqimit, plus ai frymëzon aftësi gatimi dhe aftësi sociale.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin: 1x dërrasë prerëse prej druri, 1x thikë loje prej druri dhe 6 copa frutash prej druri (banane, kivi, shalqi, mollë, dardhë dhe portokall)
  • Përfitimet zhvillimore: lojë me imagjinatë, koordinim dhe shkathtësi
  • Dimensionet e produktit: përafërsisht. 4 cm (H) x 20,7 cm (P) x 12,7 cm (D)
  • E përshtatshme për moshat 12+ muaj

Specifications

Manufacturer

Addo

Manufacturer Number

312-16127-B

Our Product Number

539546

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8