Woodlets Slicing Food Playset Vegetables

12.00

Ka stok

SKU: 539547 Kategori: , ,

Inkurajoni kuzhinierët e vegjël të së ardhmes që të angazhohen në lojëra rolesh plot argëtim me setin Woodlets Slicing Food Playset Vegetables.

Dhurata ideale për të vegjlit që pëlqejnë blerjet dhe gatimin, shikoni teksa fëmijët përgatisin vaktet duke përdorur ushqimet e ofruara, të cilat kanë një kërcitje realiste kur priten në pjesë.

Ata jo vetëm që do të argëtohen me orë të tëra, por ky set i ndihmon të vegjlit të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike, njohjen e ngjyrave dhe identitetin e ushqimit, plus ai frymëzon aftësi gatimi dhe aftësi sociale.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin: 1x dërrasë prerëse prej druri, 1x thikë loje prej druri dhe 6 copa perimesh prej druri (patëllxhan, karrota, piper, misër, qepë dhe domate)
  • Përfitimet zhvillimore: lojë me imagjinatë, koordinim dhe shkathtësi
  • Dimensionet e produktit: përafërsisht. 4 cm (H) x 20,7 cm (P) x 12,7 cm (D)
  • E përshtatshme për moshat 12+ muaj

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

312-16128-B

Our Product Number

539547

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8