Woodlets Tea Party Set

20.00

Ka stok

Është koha për çaj! Të vegjlit tuaj do të kënaqen me setin e çajit Woodlets.

Pavarësisht nëse po planifikojnë një piknik me arush pelushi ose po u ofrojnë ëmbëlsira lodrave të tyre të preferuara, ky Set Tea Party premton shumë argëtim për të vegjlit. Shtoni qeset e çajit në filxhanë dhe zgjidhni cilën fetë keku të shijshëm do të dëshironit. Më pas shërbejini të gjitha në tabakanë e çajit të lehtë për t’u mbajtur.

Ky grup shumëngjyrësh prej druri ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike dhe mëson rreth ndarjes dhe sjelljes.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin: 2x filxhanë dhe pjata, 2x lugë, 2x feta keku të dekoruar, një çajnik me kapak, një enë qumështi, 2 x qeska çaji dhe një tabaka shumëngjyrëshe me doreza
  • Përfitimet zhvillimore: aftësi të shkëlqyera motorike, aftësi sociale dhe mëson rreth ndarjes
  • E përshtatshme për moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

312-16138-B

Our Product Number

546882

Age

3 – 5, 5 – 8