Woodlets Zig Zag Race Track

20.00

S’ka stok

SKU: 539535 Kategori: , ,

3, 2, 1, fillooo! Është koha për të garuar me pistën e garave Woodlets Zig Zag.

Dhurata ideale për garuesit e vegjël, shikoni teksa ata rrëshqasin makinat në pistë nga lart poshtë, dhe vetëmmë të shpejtët në gjendje të fitojnë dhe të marrin flamurin me kuadrate!

Pista e garave Woodlets Zig Zag i ndihmon të vegjlit të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike, koordinimin e syve dhe dorës dhe njohjen e ngjyrave, duke frymëzuar njëkohësisht imagjinatën e tyre.

Seti përmban një pistë garash prej druri Zig Zag, plus tre makina garash prej druri me pajisje metalike.

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 12 muajsh e lart.

Specifications

Manufacturer

Addo

Manufacturer Number

312-16106-B

Our Product Number

539535

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.