WWE Superstar Ring Set

44.99

SKU: 562340 Kategori: , ,

Rikrijo veprimin brenda ringut me këtë Ring Superstar të WWE.

Ky ring autentik 14 inç përmban Litarë Pro-Tension për nisjen e sulmeve dhe një dyshek me susta për kërcim shtesë nga përplasjet. Luaj garat me figurat e aksionit të WWE Basic, Elite Collection dhe Ultimate Edition (shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x ring autentik 14 inç me litarë protensionues dhe dyshek me susta, si dhe sticker Raw dhe Smackdown
  • Përplasuni mbi dyshekun me susta
  • Kërceni litarët
  • Luaj garat e WWE me figurat tuaja të WWE (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HLN13

Our Product Number

553277

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.