WWE Then Now Forever Action Figure – Miss Elizabeth

18.00

Vetëm 2 stok

SKU: 536298 Kategori: ,

Rikrijoni dramën shpërthyese dhe aksionin e përleshjeve të WWE me Figurën e WWE Miss Elizabeth.

Gama e “Then Now Forever” e figurave të WWE kremton superyjet e mundjes nga e kaluara dhe e tashmja.

Zonja Elizabeth vjen e veshur me një fustan të gjelbër smerald, pëlhurë dhe bizhuteri të skalitura.

Me një gjatësi prej 15 cm dhe me shumë artikulim, Miss Elizabeth është gati të shoqërojë Macho Man kudo.

Mblidhni të gjitha figurat  WWE.

I përshtatshëm për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Mattel

Manufacturer Number

fbj29

Our Product Number

536298_fbj29

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.