WWE Wrekkin Slam ‘N Stack Forklift Playset

49.99

SKU: 562348 Kategori: , ,

Shkatërroni pirunerin dhe konkurrencën me setin WWE Wrekkin Slam ‘N Stack Forklift.

Rrokullisni poshtë në ring me figurën e Brock Lesnar 6 inç dhe thyeni, goditni dhe përplasni automjetin përsëri dhe përsëri me gjashtë pjesë të thyeshme. Surprizoni kundërshtarët me një ashensor nga piruneri. (Figurat e tjera shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: automjetin WWE Wrekkin Slam ‘N Stack Forklift me 6 pjesë të shkëputura dhe figurën Brock Lesnar 6 inç
  • Piruneri ka 6 pjesë të shkëputura
  • Rrota të vërteta që lëvizin
  • Ngrini kundërshtarët në ajër
  • Përmasat e përafërta: 23 x 21 x 10
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HLM00

Our Product Number

551110

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.