WWE WrestleMania Action Figure – Chyna

29.99

Vetëm 1 stok

SKU: 550544 Kategori: , ,

Bëhuni gati për goditjen përfundimtare me këtë figurë aksioni Chyna nga  WWE WrestleMania.

Chyna është një nga mundëset më ikonike në historinë e WWE. Me veshjen e saj ngjyrë vjollce, dizajnin realist dhe aksesorët emocionues, fëmijëve do t’ju pëlqejë të rikrijojnë disa nga lëvizjet e saj më të mrekullueshme me këtë figurë aksioni të detajuar.

Argëtimi nuk ndalet këtu, megjithatë. Ky set përfshin pjesë për të ndihmuar në ndërtimin e një figure Paul Ellering me Rocco-n kur ata mbledhin personazhe të tjerë të WWE (secila shitet veçmas).

Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Manufacturer Number

GVC09

Our Product Number

550544

Age

11 +, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.