X-Shot Chaos Meteor Blaster (12 Rounds)

25.00

Ka stok

SKU: 557106 Kategori: ,

Ngarkoni karikatorin me 6 raunde për të gjuajtur me shpejtësi të pakrahasueshme prej 30 m/100 këmbë për sekondë dhe sulmoni kundërshtarët tuaj. Jini gjithmonë gati për të ndezur me mekanizmin “slide to prime” dhe karikatorin me ngarkesë të lehtë që ju siguron që të mos humbisni kurrë një shans për të goditur.

Karakteristikat e produktit:

  • Meteori X-Shot Chaos qëllon me shpejtësi 30 m / 100 këmbë në sekondë!
  • Ringarkoni shpejt duke vendosur 6 raunde në bazën e blasterit menjëherë.
  • X-Shot Chaos Meteor ka një kapacitet prej 6 raundesh.
  • X-Shot Chaos Meteor vjen me 12 raunde që ju të qëndroni të pajisur dhe të ngarkuar në betejë.
  • Përmasat e përafërta: 27 x 40 x 6.5 cm
  • E pershtatshme per moshat 14+ vjec

Specifications

Manufacturer

ZURU

Manufacturer Number

36282-2022

Our Product Number

557106

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

Big Kids