X-Shot Excel Kickback Blaster with 8 Darts by ZURU

12.00

Ka stok

SKU: 556520 Kategori: ,

Rikthehuni në veprim me X-Shot Excel Kickback Blaster me 8 plumba nga ZURU!

Kickback ka fuqi të mjaftueshme për të gjuajtur deri në 27 m / 90 këmbë larg.

Karakteristikat e produktit:

  • Rimbushje e shpejtë: Kickback është i lehtë për t’u ringarkuar dhe ka një hapësirë ruajtëse me 2 plumba, kështu që nuk humbisni kurrë një shans për të gjuajtur
  • Blaster kompakt: Shpërthyesi Kickback është i vogël, por i fuqishëm, mund të godasë objektiva deri në 27 m / 90 këmbë larg
  • Vjen me 8 plumba për t’ju mbajtur të ngarkuar gjatë gjithë betejës
  • Përmasat e përafërta: 17 x 30 x 4.5 cm
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

ZURU

Manufacturer Number

36184-2022

Our Product Number

556520

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11