X-Shot Fury 4 Dart Blaster 2-Pack by ZURU

25.00

Ka stok

SKU: 556524 Kategori: ,

Zhdukni kundërshtarët tuaj gjatë kohës së lojës me X-Shot Reflex 4 Foam Dart Blaster – 16 Darts nga ZURU.

Kjo lodër e lezetshme përmban një fuçi rrotulluese automatike me performancë të lartë që mund të mbajë 4 plumba dhe të shpërthejë të gjithë përmbajtjen brenda 15 sekondave, duke e bërë atë plotësisht të pandalshëm!

Fëmijët mund të kryejnë, të kyçin dhe të ngarkojnë shpuesin përpara se të gjuajnë shigjetat me shkumë drejt armiqve mbi 27 metra/90 këmbë larg. Me këtë Dart Blaster ikonike, argëtimi nuk ndalet kurrë! Pavarësisht nëse janë duke luajtur në kopsht ose duke u karikuar nëpër shtëpi, kjo lodër premton shumë kohë lojërash të mbushura me aksion.

Karakteristikat e produktit:

  • Fuçi që mban 4 plumba në të njëjtën kohë, kështu që ju mund të vazhdoni të luani për më gjatë pa u ngarkuar!
  • Gjuan deri në 27 metra/90 këmbë larg.
  • Shpërthejeni të gjithë përmbajtjen brenda 15 sekondave, duke e bërë atë plotësisht të pandalshëm!
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec.

Specifications

Manufacturer

ZURU

Manufacturer Number

36329-2022

Our Product Number

556524

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11